W ostatnich dniach nasi ministranci spotkali się na zbiórce połączonej z porządkami w szafach. Dzięki wspólnej pracy udało się wszystko uporządkować – brawo, panowie! Na zakończenie nie zabrakło również słodkiego akcentu – wspólnego ciasta, które było miłym dopełnieniem spotkania. Dziękujemy ministrantom za zaangażowanie i życzymy dalszej wytrwałości w służbie przy ołtarzu.
Powitanie nowego administratora parafii
W niedzielę, 27 lipca, w naszej parafii pw. Bożego Ciała i św. Barbary w Rybniku-Niewiadomiu powitaliśmy nowego administratora – ks. Bartłomieja Dylonga. Uroczystego wprowadzenia na urząd podczas Mszy Świętej o godz. 8:00 dokonał dziekan Dekanatu Niedobczyce, ks. Zbigniew Folcik. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za obecność oraz wspólną modlitwę. Otoczmy modlitewną opieką naszego nowego duszpasterza, prosząc o potrzebne łaski i błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej.